Moja pracownia oferuje niecodzienne podejście do opraw introligatorskich.

Wszystko wykonywane jest ręcznie przy użyciu prostych, nieskomplikowanych narzędzi, które zapewniają nietuzinkowy sposób wykończenia. Taka praca wymaga wprawnej ręki i kunsztu wykonawcy/ rzemieślnika.

Żeby stworzyć wyjątkową książkę trzeba jej poświęcić dziesiątki godzin oraz połączyć wiele procesów: tłoczenia w skórze, malowanie bloków, barwienie skóry,  montaż wszelkich metalowych lub drewnianych akcesoriów.

To co wyróżnia każdą z moich prac od klasycznych opraw introligatorskich jest oprawienie książki w juchtową skórę garbowana roślinnie. Ten gatunek uznawany jest za najszlachetniejszy gatunek skóry o wyjątkowych walorach estetycznych oraz wytrzymałości. Skóra będąc materiałem pochodzenia zwierzęcego, nie jest jednolita. Wszelkie ślady zadrapań, blizn czy wyblaknięć świadczą o jej autentyczności. Nie są one więc wadą materiału, ale potwierdzeniem jego naturalnego pochodzenia.

O PRACOWNI

Artystyczna oprawa książek

To nie tylko książka.

To uczta dla oczu i zmysłów.

Przemysław Bielawski

Terra Handmade

Zapraszam do zapoznania się z cenami przykładowych opraw. Ceny mogą ulegać zmianie tak samo można nanosić poprawki wedle życzenia klienta 

Zapraszam do zapoznania się z galerią Artystycznych opraw, wszystkich realizacji.

W tym celu proszę najechać na poniższe zdjęcie:

GALERIA

CENNIK

Przejdź do cennika

OFERTA

O PRACOWNI

ZAMÓWIENIA

KONTAKT

CENNIK

GALERIA

HOME

FACEBOOK

  1. pl
  2. en

Created with Webwave CMS

Copyright 2015Lorem Ipsum