Istnieje możliwość wykonania oprawy książki na zamówienie. W tym przypadku cena zależna jest od kilku czynników: wielkości książki; ilości i rodzaju zdobień; dodatkowych elementów takich jak metalowe okucia, ćwieki; malowanie bloku; pasy do zapięcia książki itp.

Wszelkie szczegóły, rodzaje zdobień, malowań ustala klient.

Przy tłoczeniach nie są używane matryce czy stemple, które narzucają pewien rodzaj wzoru. Każdy najmniejszy wzór składa się z pojedynczej "linii" którą trzeba ręcznie nakreślić. To właśnie daje szerokie pole manewru. Jedynie co nas ogranicza to wyobraźnia. Istnieje także możliwość wyboru koloru skóry w całości lub też "podkolorowanie" indywidualne dowolnego szczegółu dla podkreślenia całościowego stylu książki.

W przypadku chęci oprawienia kilku tomów które same w sobie nie są zbyt pokaźne (grubość) istnieje możliwość zszycia np. dwóch tomów w jeden.

W momencie zdecydowania się na oprawę, polecam odwiedzić galerię w celu zapoznania się z możliwościami wykonania oprawy oraz w celu posiłkowania się pewnymi elementami, zdobieniami, sposobem wykończenia, kolorem skóry itp.

ZAMÓWIENIA

Przemysław Bielawski

Terra Handmade

O PRACOWNI

ZAMÓWIENIA

KONTAKT

CENNIK

GALERIA

HOME

FACEBOOK

  1. pl
  2. en

OFERTA

Created with Webwave CMS

Copyright 2015Lorem Ipsum